Adaptér pro sluchátka pro iPhone X Aux 3 5 mm jack Dongle Splitter Audio a nabíjecí adaptér pro iPhone 8 8 Plus 7 7Plus X XS XR příslušenství kabel k Aux-audio přípojce podpora iOS12 White B07YTLW74W

Kód výrobku: B07YTLW74W
Dostupnost: Na skladě
Kč410,07 Kč1 481,97
Cena bez DPH: Kč410,07

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • 【Kompatibilní s výkonem】: perfektně vhodné pro telefon X/ XS / XS MAX / XR / 8 / 8Plus / 7/7 Plus. Uvnitř se nachází čip dekódování, se kterým lze výrobek používat normálně, i když je systém aktualizován. Je kompatibilní s originálním ochranným návodem a sluchátky našeho telefonu.

  • 【Další funkce】: Podporuje současné nabíjení a audio. S tímto adaptérem lze připojit k našim přístrojům, které používají 3,5 mm audio konektor. Tak můžeme současně poslouchat hudbu a nabíjet telefon – také dobrý dárek pro přátele!

  • 【Vynikající kvalita】: profesionální 3,5 mm audio výstup podporuje 24bitový audio výstup s až 48 kHz a dodává originální zvuk. Digitální audio vstup pro iPhone, malý impedance, vysoká citlivost.

  • 【Vynikající výkon: Kvalitní materiály a čipový design zajišťují rychlost nabíjení, vyšší účinnost výstupu, šetří dobu nabíjení a nepoškodí vaše přístroje, zástrčky a Ply. K práci nepotřebujete žádné aplikace. Vychutnejte si jednoduše okamžitou hudbu.

  • 【Efektivní servis: Naše výrobky jsou před odesláním přísně testovány, aby byla zaručena kvalita. a poskytujeme 6 měsíců záruku kvality výrobku. V případě dotazů se na nás můžete obrátit, jsme vždy odpovědní za naše výrobky!

  • Adaptér pro sluchátka pro iPhone X Aux 3 5 mm jack Dongle Splitter Audio a nabíjecí adaptér pro iPhone 8 8 Plus 7 7Plus X XS XR příslušenství kabel k Aux-audio přípojce podpora iOS12 White B07YTLW74W

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze