CouHaP Bluetooth klávesnice kompatibilní s iPad Pro 11 360° otočný 7barevný podsvícení Auto spánk probuzení Cover bezdrátová klávesnice a držák na tužky B07SBT7VQT

Kód výrobku: B07SBT7VQT
Dostupnost: Na skladě
Kč935,27 Kč1 867,65
Cena bez DPH: Kč935,27

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Nastavitelný závit: Unikátní 360 rotující design umožňuje vertikální otáčení a horizontální nebo vertikální reprodukci perfektní pro sledování videí, poslouchání hudby, surfování na internetu nebo psaní.

 • ❤【Světlá zadní svítilna 】 3 jas a 7 svítících barev podsvícení dělají klepnutí zábavy a jednoduše v tmavé nebo světlé tmě a jeho klíče jsou klidné a pohodlné.

 • ❤【SMART PROTECTION】 Pokud je kryt otevřen, aktivuje se režim klidu nebo buzení iPad podsvícení kláves. Automatické spaní/buzení chrání a prodlužuje životnost baterie.

 • Přenosný a tužkový držák 】 pouzdro na 11 klávesnice má místo pro tužku Apple. Pokud chcete pero používat, můžete kdykoliv použít obal Apple Pencil. (Apple Pencil není součástí dodávky).

 • ❤【Vynikající pocit při dorazu 】 velmi příjemný pocit v ruce, pouzdro bluetooth tastatur nabízí každodenní ochranu ideální ochranu proti nečistotám, škrábancům, prachu, menším nárazům a nebezpečí vyklouznutí z ruky.

 • Stylová a praktická Bluetooth klávesnice CouHaP, horizontální 360 stupňové otočení, mnohostranně a mnohostranně použitelná, s podsvícením pestrou, klávesnice s držákem na tužky, štíhlé a snadno se nosí

  Matný povrch ipad na bluetooth klávesnice tenký obal vám nabízí příjemný pocit v ruce, perfektně se hodí bez tvaru a snadno se instaluje a také znovu uvolňuje, slim fit design optimalizuje bezdrátové nabíjení, přesné výřezy s laserem zajišťují citlivé ovládací prvky a perfektní usazení kabely.

  Chraňte své oči

  7 tlačítek pro osvětlení pozadí LED s různou jasností zajišťuje, že klávesnice iPad funguje a i při tmavém osvětlení dobře vypadá. To zajišťuje jiný vizuální požitek a pohodlný zážitek z psaní

  Automatický rozptylovač budík

  Po otevření a zavření krytu se aktivuje režim spánku nebo budíku iPadu.

  KOMPATIBEL S iPad Pro 11 inch Keyboard Case (New 2018 Model 3rd Gen, Model číslo: A1980s / A2013 / A1934 )

  Specifikace:

  Verze Bluetooth: 4.0.

  Materiál klávesnice: hliníková slitina a ABS (vyšší kvalita než silikonové klávesy)

  Provozní vzdálenost: 10 m.

  Provozní napětí: 3,2 V ~ 4,2 V

  Kapacita baterie: 450 mAh

  Doba nabíjení: 4-5 hodin

  CouHaP Bluetooth klávesnice kompatibilní s iPad Pro 11 360° otočný 7barevný podsvícení Auto spánk probuzení Cover bezdrátová klávesnice a držák na tužky B07SBT7VQT

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze