Cozyp Letním spací pro sluchátka s Cestovní taška–Ultra tenká sluchátka–Nepohodlnějších sluchátka na spaní–perfektní pro Lety k uvolnění meditace & U Nespavosti. Šedá B01HYJEOU6

Kód výrobku: B01HYJEOU6
Dostupnost: Na skladě
Kč409,45 Kč1 763,07
Cena bez DPH: Kč409,45

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Zažijte absolutní uvolnění – originální Cozyp smartphony s ultratenkém (0,32 cm), polstrované, odnímatelným sluchátek s odolného, 132 cm dlouhým kabelem. Lehké, pohodlné a prát. Spací-Čelenka s obrysy, které perfektně sedí pro vaše uši. To chladivý podšívka pomáhá udržet, sluchátka na svém místě, i když se ve spánku Herumwerfen nebo – Waelzen. Cozyp smartphony spací-sluchátka jsou perfektní pomůcka při nespavosti nebo k uvolnění – hrát si svou oblíbenou hudbu, – podcasty – nebo – Ebooks od.

 • Chladicí podšívka – udržuje vás v noci chladicí a pomáhá udržet, sluchátka na svém místě, i když se ve spánku Herumwerfen nebo – Waelzen.

 • Sluchátka posun se – naše jedinečné obrysové tvary pomáhají, sluchátka na svém místě v čelenka udržet a nabízejí perfektní komfort a uvolnění.

 • Odolný – s flexibilním a odolných 132,1 cm dlouhé zapletené kabely a stabilním 3,5 mm stereo jack konektor. Verbiegt, drátovat a vypukne při normálním používání. Použití se všemi vašimi oblíbenými zařízení jako Apple iPhone, iPad, iPod, Android, Samsung Galaxy, Blackberry, Nokia, LG, HTC, Google Nexus, Lenovo, Asus, Sony, Dell, Toshiba, HP, MP3, MP4 a další audio zařízení.

 • Konečně Geruhsame noční – spaní si uvolněně, zatímco hluku zvenčí, budete Wachhalten, blokuje a odpočívat si. Klikněte zde, aby nyní objednat.

 • Barva:Grau

  Cozyp Letním spací pro sluchátka s Cestovní taška–Ultra tenká sluchátka–Nepohodlnějších sluchátka na spaní–perfektní pro Lety k uvolnění meditace & U Nespavosti. Šedá B01HYJEOU6

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze