Orangeck PowerPort 60 W 8portová USB nabíječka víceportová USB nabíječka s LED displejem USB síťový zdroj pro iPhone iPad Samsung Nexus atd. atd. B07VJF7X44

Kód výrobku: B07VJF7X44
Dostupnost: Na skladě
Kč401,39 Kč1 811,02
Cena bez DPH: Kč401,39

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 8 USB přípojek: 60 W, 12 A výkon vystačí na nabití až 8 zařízení současně. Uvolněte problémy s nedostatkem zásuvek v životě a zlepšte váš šťastný index života. Tato USB multi-port nabíječka podporuje kompatibilní iPhone X / 8 / 7 / 7Plus / 6s / 6Plus, iPad, Samsung Galaxy / Note a další USB přístroje. Funguje výborně pro rodinu, party a kancelář.

 • LCD digitální displej: Pokud připojíte své chytré přístroje k této nabíjecí stanici, digitální technologie indikace LCD automaticky proud a napětí jednotlivých přípojek na obrazovce, takže můžete v reálném čase sledovat stav nabíjení zařízení.

 • Snadné přenášení: 12,5 cm D x 7 cm Š x 3 cm V. Nabíječka na mobilní telefon USB nezabere příliš mnoho místa. Tato multifunkční nabíjecí stanice je dostatečně malá, aby se vešla do batohu nebo kufru. Osm přípojek splňuje všechna elektronická zařízení, která se vyskytují na trhu. Přizpůsobte se mezinárodnímu standardu napětí 100–240 V, který si můžete vzít i na cesty.

 • Bezpečné při používání: inteligentně identifikuje rozdělení napětí. Výstupní napětí je řízeno přes USB. Tato 8portová nabíjecí stanice se může přizpůsobit různým zařízením a bezpečnostní ochrana může zabránit přebití, přehřátí nebo zkratu. 100 V-240 V vstup pro celosvětové použití. V létě je bezpečnější.

 • Co dostanete: nabíjecí stanice USB s 60 W a 8 porty a odnímatelný 125-cm síťový kabel (euro zástrčka). Naše USB nabíječka podporuje 18měsíční záruku a nejlepší servis. V případě dotazů nás prosím kontaktujte. Odpovíme Vám do 24 hodin.

 • Název energie: Bílá

  Hmotnost: 345 g.

  Velikost soklu: 12,5 cm, d x 7 cm, š x 3 cm v

  Model: i10

  Vysoká účinnost:

  Lze nabíjet 8 zařízení současně a přizpůsobit se iPhone, iPad, Android a jiným USB rozhraním. Usnadněte si život.

  Pohodlné a bezpečné:

  Díky odnímatelnému síťovému kabelu jej můžete použít na cestách nebo při jídle s rodinou a přáteli. Napětí 100-240 V je vhodné pro globální a bezpečnější.

  Vlastnosti:

  1. Digitální LCD displej rozpozná proud a napětí jednotlivých konektorů na obrazovce a zobrazuje stav nabití přímo.

  2. Design 8otvorového USB rozhraní je na trhu méně rozšířený a odpovídá vaší potřebě množství a rozmanitosti. Vzdálenost mezi každým otvorem činí 0,8 cm, není přeplněná a krásnější.

  Pozor:

  1. Uvnitř jen uvnitř.

  2. Vyhněte se proudovým úderům, které jsou vhodné pouze pro suché, vodotěsné prostředí.

  3. Nenatahujte na kabel nebo konektor.

  4. Nevyjměte nabíječku mezi sebou a nepoužívejte je.

  5. Zastavte použití nabíječky, pokud je kryt nebo kabel poškozený.

  Seznam balení:

  1. 8 otvorů USB zdířka.

  2. Odnímatelný síťový kabelový evropský konektor

  3. Balení:

  Orangeck PowerPort 60 W 8portová USB nabíječka víceportová USB nabíječka s LED displejem USB síťový zdroj pro iPhone iPad Samsung Nexus atd. atd. B07VJF7X44

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze