Hotbon Panzerglas Schutzfolie kompatibel mit Samsung Galaxy Note 10 Plus 9H Schutzfolie HD Panzerglasfolie 2.5D Displayschutzfolie [2 Stück] B07VFS2CCN

Kód výrobku: B07VFS2CCN
Dostupnost: Na skladě
Kč412,55 Kč951,19
Cena bez DPH: Kč412,55

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • [Odolné proti poškrábání]: pancéřové sklo Galaxy Note 10 Pro je testováno 9H tužky a prokázalo se jako ochrana proti každodennímu poškrábání a šráhám. Díky zesílené technologii chrání displej bezpečně před klíči, mincemi a dokonce noži v tašce.

 • [Absorbuje nárazy]: Galaxy Note 10 Pro fólie z pancéřového skla vyrobená z 6 vybraných vrstev, fouká ochranná fólie displeje údery způsobenými spadnutím nebo nárazem. V případě extrémní výšky může fólie z pancéřového skla Galaxy Note 10 Pro rozbit, aby absorboval stres a tím ochránil Galaxy Note 10 Pro před poškozením.

 • Filigránský design: Díky oleofobnímu nano povrchu odpuzujícímu olej můžete otisky prstů jednoduše odstranit, a tak si vychutnávat křišťálově čiré zobrazení.

 • [Vhodná pro pouzdro]: Má přesný výřez a zakryje celou aktivní oblast displeje. 2.5D konturovaná hrana Vám umožní trvale používat ochranu displeje za použití vašeho Galaxy Note 10 Pro pouzdro kompatibilní s dvojitou ochranou.

 • [Jednoduchá instalace]: Tuto skleněnou fólii lze jednoduše a bez vzduchových bublin. Pancéřové sklo můžete bez zkušeností.

 • Hotbon:
  0,26 mm Premium tvrzené sklo ochranná fólie kompatibilní s Galaxy Note 10 Pro
  Ochranná fólie na displej kompatibilní s Galaxy Note 10 Pro. Je kompatibilní s vaším ochranným obalem Galaxy Note 10 Pro
  Tato ochranná fólie se hodí pouze na Galaxy Note 10 Pro a obsahuje 2 kusy v jednom balení.
  Stupeň tvrdosti 9H kompatibilní s maximální ochranou
  Tvrzené sklo s 9H, které je 3krát silnější než normální tvrzené sklo, může efektivně chránit váš Galaxy Note 10 Pro před krádeží a třením nožů, klíčů a jiných tvrdých látek.
  Vysoká transparentnost může zaručit dobrý vizuální účinek
  99% propustnost světla zaručuje maximální rozlišení kompatibilní se super amoledovým displejem, takže necítíte přítomnost ochranného filmu.
  Citlivý dotyk
  Velmi citlivý a citlivý na výkon činí váš přístroj bezproblémovou a rychlou práci.
  Vodotěsné a nepropouští olej.
  99% HD obrazovka čirá, hydrofobní a oleofobní vrstva brání tomu, aby voda, olej rozptýlila a voda a olej lze zcela jednoduše otřít.
  Jednoduché připevnění; skleněná fólie kompatibilní s Galaxy Note 10 Pro
  Snadná instalace. bez vzduchových bublin a bez zbytků během odstranění

  Hotbon Panzerglas Schutzfolie kompatibel mit Samsung Galaxy Note 10 Plus 9H Schutzfolie HD Panzerglasfolie 2.5D Displayschutzfolie [2 Stück] B07VFS2CCN

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze