Ledvinka na TP-Link Neffos X1Lite . Černá Holster ochranné pouzdro taška Belt Clip kalhoty taška OUTDOORCHEF taška OUTDOORCHEF Rcase Hiking Camping turistika pěší turistika B078BG17KQ

Kód výrobku: B078BG17KQ
Dostupnost: Na skladě
Kč406,35 Kč999,55
Cena bez DPH: Kč406,35

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Praktické & funkční: halten Sie Ihr TP Link Neffos x1 Lite vždy po ruce. Naše umělé kůže pouzdro v jednoduchém a elegantním černá přinesete jednoduše na opasek nebo přímo na kalhoty. S jedním rukojeť uložit váš smartphone v pouzdro na opasek nebo si ho.

 • Jednoduchý a elegantní: Pouzdro s klipem na pásek je z ušlechtilého a vysoce kvalitní černé koženky. Der Magnetverschluss je začleněna do víkem patka, takže je neviditelná a vynikající vzhled není neruší. Díly jsou robustní sešije.

 • Praktický otvor pro snadné vyjmutí: přes spodní otvor na Holster můžete svůj TP Link Neffos x1 Lite prstem něco vysunete nahoru a je tak snadno z ochranné pouzdro.

 • Ušlechtilá: Ušlechtilý vzhled tašky je velmi příjemný na dotek. S tímto postrojem budete mít dlouho radost.

 • Servis & záruka spokojenosti: Zasíláme z Německa do jednoho pracovního dne po vašem nákupu. Nabízíme vám vynikající zákaznický servis. Vaše dotazy zodpovíme rychle, přátelsky, kompetentně a individuálně. Pokud nejste spokojeni, proběhne rychlé a bezproblémové vrácení nebo náprava, dle vašeho přání. Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

 • Důležité: jsme Steuerlich v Německu registrováno a číslice zde naše daně. Kupte pouze u v Německu z Registirerten firem. Nekupujte u čínských prodejců, předává vaší povinné k od daně v Německu Neskloní.
  Zboží: umělá kůže pouzdro, pouzdro na opasek pro TP Link Neffos x1 Lite
  Provedení: horizontální
  Barva: černá
  Dopřejte Vašemu TP Link Neffos x1 Lite něco zvláštního. K-S-Trade Holster je perfektním průvodcem. Máte váš smartphone vždy po ruce na kalhoty a není nutné je v kapse kalhot nebo kapse.
  Díky vodorovnou provedení neruší ochranné pouzdro není při sezení. Navíc k klips existuje jistící, které je opatřen tlačítko. Tím můžete pouzdro pevně připevnit na opasek a se tak chránit před zloději.
  Pouzdro na pásek je kvalitně zpracované. Umělá kůže má velmi příjemný na dotek. Jednotlivé díly jsou sešité. Budete mít dlouho radost na ochranné pouzdro.
  Vlastnosti
  Praktické & funkční: Udržujte Váš TP Link Neffos x1 Lite vždy po ruce. Naše umělé kůže pouzdro v jednoduchém a elegantním černá Vytiskněte jednoduše na opasek nebo přímo na kalhoty. Jen s rukojetí uložit váš smartphone v pouzdro na opasek nebo si ho.
  jednoduché & Chic: Pouzdro s klipem na pásek je vyroben z ušlechtilého a vysoce kvalitní černé koženky. Magnetický uzávěr je začleněna do víko spony, takže neviditelná je a vynikající vzhled není neruší. Díly jsou robustní sešije. – --
  Informace
  Toto je výrobek značky K-S-Trade (TM). Výslovně se nejedná o zboží značky TP Link. Výrobek je kompatibilní s TP Link Neffos x1 Lite.
  Die faktura můžete po zaslání ve vašem účet stáhnout.
  Der kA

  Ledvinka na TP-Link Neffos X1Lite . Černá Holster ochranné pouzdro taška Belt Clip kalhoty taška OUTDOORCHEF taška OUTDOORCHEF Rcase Hiking Camping turistika pěší turistika B078BG17KQ

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze