Numerický blok Bluetooth KINGCOO dobíjecí hliníkový bezdrátový číselný blok 34klávesy externí Numerická klávesnice pro Android MacBook Windows laptop PC notebook B07YWQZ41D

Kód výrobku: B07YWQZ41D
Dostupnost: Na skladě
Kč742,23 Kč2 170,25
Cena bez DPH: Kč742,23

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 【 Štíhlý hliníkový design a ergonomický sklon 】: Bluetooth logo je vyrobeno z pevného a kvalitního hliníkového materiálu pro dlouhodobé používání. Ergonomický sklon, pohodlné psaní, přesné ovládání, dobrá odolnost proti vypadnutí rychlá reakce pro pohodlné psaní a dobrý vzhled, tenký druh, pouze 0,45 lb, 5,6 * 4,35 * 0,46 palců.

 • 【 Bezdrátové spojení Bluetooth 3.0 】: Pomocí pokrokového Bluetooth 3.0 čipu lze bezdrátový číselný blok díky své silné anti-interferenční schopnosti velmi jednoduše propojit s vaším počítačem a nabízí rychlý a stabilní životní styl s bezdrátovou technologií. 【Tip: Pro stolní počítače s laptopem bez funkce Bluetooth musíte používat adaptér jiného poskytovatele (není součástí dodávky.】.

 • 【 34 tlačítek s přímým stisknutím tlačítka】: Zvyšte rychlost a přesnost zadávání dat pomocí této numerické klávesnice s 34 tlačítky, včetně všech čísel, vyhrazená ovládací tlačítka pro spuštění, konce, registrační karty, stránky na / od, tlačítko kalkulačky, tlačítko pro snímání obrazovky, sady tlačítek šipek a dalšího. Upozornění: Kalkulační tlačítko musí manuálně otevřít kalkulačkový program na klávesnici a MacBook a pak zadat číslo přes klávesnici a provádět tak počítání přes klávesnici.

 • 【Vestavěná dobíjecí baterie 110 mAh s vysokou kapacitou】: Naše Bluetooth klávesnice lze jednoduše nabíjet pomocí dodaného mikro USB kabelu, aniž byste museli baterii vyměnit, a je uživatelsky příjemná. Bezdrátová klávesnice Bluetooth má také automatickou funkci Sleep. Může ušetřit energii a pokračovat v práci. (DStiskněte tlačítko libovolného tlačítka pro rozbuzení bloku ciferníku během 3 sekund.

 • 【Široce kompatibilní】: Bezdrátové Bluetooth tlačítko obsahuje často používané krátké příkazy. , široce kompatibilní s Mac OS 10.0, iOS 9.2 a vyšším, Windows 7/8/10, Android, kompatibilní s vaším iMac, MacBook Air, MacBook Pro a MacBook Mac Mini (také kompatibilní s notebooky, laptopy a smartphony s Windows 10/8/7).

 • Barva:Schwarz

  Numerický blok Bluetooth KINGCOO dobíjecí hliníkový bezdrátový číselný blok 34klávesy externí Numerická klávesnice pro Android MacBook Windows laptop PC notebook B07YWQZ41D

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze