Nura sluchátka které učení A se na Váš jedinečný sluchu Přizpůsobit Černá B076X4KH11

Kód výrobku: B076X4KH11
Dostupnost: Na skladě
Kč6 603,97 Kč8 180,81
Cena bez DPH: Kč6 603,97

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • Objevte dokonalou zvuk s oceněného Nurap smartphone: Stolzer přijímač z nejlepších inovace Ces inovace Awards pro 2018 V kategorie sluchátka pro Eindrucksvollste technologie. Věděli jste, že všechny jinak poslouchat? Pokud nám Gebeten, k perfektní sluchátka, by jsme nejprve váš sluch.

  • učení a se přizpůsobit vás, je Selbstlernende Engine, integrovaný do Nurafono, který automaticky se a se přizpůsobí váš jedinečný sluch. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu poprvé. Přečtěte si váš sluch automaticky v 60 sekund.

  • Ponořte se, jsme neslyšeli jen hudby. Jsme cítit hudby Nuraphon nabízí basy, které můžete cítit, zatímco ostré detaily zůstaly zachovány. Zvuk je Teilt melodické do reproduktory v a Bass zní jako regulátor Taktiler nad uší, který zvuk díky své kůži přenáší.

  • Bezdrátové spojení přes bluetooth nebo Wired + Nura použití je s USB a (analogové, USB C nebo Lightning 3,5 mm kabel k dispozici u nuraphone. com). Nabíjejte Nura – použití pro skutečně osobní zkušenosti dolů. Vytvářejte vaše Hoerprofil s Nura iOS nebo Android aplikací.

  • Designed for Comfort + dvojitá vrstva izolaci hluku nabízí ten správný tvar pokaždé, když Biokompatibles silikonu s patentovanou Tesla chlazení používá. S dvojitým pasivní hluku izolace. Žádný hluk neexistuje tón v box se nachází USB nabíjecí kabel a magnetický zámek – ochranný box.

  • Nura sluchátka které učení A se na Váš jedinečný sluchu Přizpůsobit Černá B076X4KH11

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze