Sluchátka Arbily Noise Cancelling ANC sluchátka Active potlačení hluku potlačující hluk Bluetooth sluchátka do uší bezdrátová B07R22RQXK

Kód výrobku: B07R22RQXK
Dostupnost: Na skladě
Kč402,01 Kč1 344,73
Cena bez DPH: Kč402,01

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • 【 Sluchátka Active Noise Cancelling 】 Sluchátka Active Noise Cancelling jsou vybavena pokročilou technologií ANC. Může efektivně snížit hluk okolního prostředí a odvádět až o 25 dB a zablokovat 90 % hluku na pozadí, jako je metr, autobus, letadla a zlomení.

  • 【 Dva režimy pro zapnutí 】 sluchátka Anc lze zvolit mezi dvěma režimy. Stiskněte tlačítko "ANC on", abyste otevřeli režim proti hluku: to okamžitě pocítíte, že se stáhnete ze všech druhů poruch a dočasně zapomenete na problémy a tlak. Stiskněte tlačítko "ANC off" pro změnu režimu poznání: Poslouchejte příznaky leteckých společností, metr ve tvaru U a vašeho prostředí.

  • 【Baterie s dlouhou životností 】 Bluetooth sluchátka mají výkonný lithium-polymerový akumulátor. Plné nabití 1–2 hodiny nabízí až 8 hodin hraní při vypnutém stavu Anc nebo 200 hodin pohotovostního režimu. Abyste ušetřili energii, stačí sluchátka v pohotovostním režimu až 5 minut.

  • 【Komfortní nošení a vodotěsnost IPX5. Ergonomický design In-Ear zajišťuje, že sluchátka zůstává příjemně pevně v uchu a nikdy nevypadne. Design závěsného krku zajišťuje dlouhotrvající příjemný pocit při nošení. Kromě toho mohou pracovní sportovní sluchátka účinně chránit před potem a deštěm. Můžete si užívat jízdu na kole, běh, turistiku a jiné druhy sportů.

  • 【Multifunkční ovládání】Tato bezdrátová sluchátka jsou vybavena aktivním posuvným spínačem, který potlačuje hluk. S dálkovým ovládáním s třemi tlačítky. Sluchátka jsou kompatibilní s zařízeními IOS, Android a Windows. 30denní bezstarostná náhrada a náhrada a 6měsíční záruka, která zajistí, že si nákup vychutnáte.

  • Sluchátka Arbily Noise Cancelling ANC sluchátka Active potlačení hluku potlačující hluk Bluetooth sluchátka do uší bezdrátová B07R22RQXK

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze