Sluchátka Muzili Bluetooth Bluetooth 5.0 sportovní sluchátka bezdrátová 20 hodin doba hraní IPX6 vodotěsná odolná proti potu sluchátka s vestavěným mikrofonem nabíjecí box pro iOS Android Huawei Xiaomi B07Y81XQPP

Kód výrobku: B07Y81XQPP
Dostupnost: Na skladě
Kč535,74 Kč1 663,03
Cena bez DPH: Kč535,74

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • Nejvýhodnější a nejkvalitnější kvalita zvuku】 Bluetooth sluchátka Sport od Muizli mají integrované 13mm reproduktory, technologie pro vysoké audiokodizování a HD potlačení šumu s nízkou spotřebou elektřiny, aby se zabránilo narušení šumu v různých frekvenčních pásech. Technologie Bluetooth 5. 0 zajišťuje přenosový dosah více než 15 metrů, stabilnější spojení a vyšší rychlost.

  • 【Několik funkcí a snadné ovládání】 Sluchátka Muzili Bluetooth nabízejí několik funkcí a můžete jednoduše aktivovat, například přijímat hovor (krátce stisknout), odmítnout hovor (stisknutí), přehrávání / pauzování (kliknutí), předchozí / další Lied (dvakrát klikněte na L / R), aktivaci hlasového asistentu (2 sekund stisknutí), hlasitost – + (třikrát na L / klikněte na VY), resetujte (6 sekund na tlačítko MFB).

  • 【Sluchátka na míru & pohodlný tvar】Sluchátka Bluethooth jsou navrženy profesionálními strukturálními designéry, kteří ukazují jedinečnou hladkou křivku ucha, která se pohodlně nosí. Design knoflíku na spodní straně může tlačit na vaše uši a během provozu nepřitlačte. Struktura Semi-In-Ear a 3 páry ucpávek do uší (S/M / L) drží sluchátka bezpečně a pohodlně.

  • 【Stereo-/Mono-Modi】Muzili sluchátka Bluetooth lze volně přepnout do stereo/mono-režimů. Vychutnejte si 3D stereo hudbu ve stereo režimu nebo vložte jednu ze sluchátek do nabíjecího boxu, aniž by to ovlivnilo jeho používání. Samostatný design je perfektní pro různé situace, jako je venku, doma, na služební cesty nebo na cesty atd.

  • 【20 hodin ultra dlouhá doba hraní a přátelský zákaznický servis. Bezdrátová Bluetooth sluchátka od Muzili jsou dodávány s nabíjecím boxem 350 mAh, ve kterém lze obě sluchátka čtyřikrát nebo osmkrát. Můžete si tak užívat 20 hodin nepřetržité hudby. Muzili vám kromě toho nabízí 30denní nekomplikované vrácení a 24 hodin zákaznického servisu. Zda si koupíte náš produkt, můžete se zeptat zákaznického servisu prostřednictvím produktu.

  • Sluchátka Muzili Bluetooth Bluetooth 5.0 sportovní sluchátka bezdrátová 20 hodin doba hraní IPX6 vodotěsná odolná proti potu sluchátka s vestavěným mikrofonem nabíjecí box pro iOS Android Huawei Xiaomi B07Y81XQPP

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze