Tiamu klávesnice pro Galaxy Tab A 10.1 St?nder kryt s magnetickou odnímatelnou bezdrátová klávesnice kompatibilní s tabletem A růžové zlato B07Z5MF1NZ

Kód výrobku: B07Z5MF1NZ
Dostupnost: Na skladě
Kč404,29 Kč1 466,47
Cena bez DPH: Kč404,29

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Pružinový mechanismus pod každým tlačítkem zajišťuje taktickou reakci při každém zdvihu, takže můžete rychleji a s méně chybami tip než na dotykové obrazovce.

 • Štíhlý design poskytuje maximální ochranu při minimální potřebě místa (0,38 palců). Nastavitelný stojan, který lze přizpůsobit Vašim osobním preferencím, najdete ten správný úhel ve formátu příčníku.

 • Představuje tento úžasně atraktivní a jedinečný obal pro váš Galaxy Tab A 10. 1 palců 2016 (SM-T580 / T585 / T587) bez verze tužky.

 • Toto pouzdro má odnímatelnou klávesnici, která je bez problémů spojena s Galaxy Tab A 10.1 2016 pro rychlejší a pohodlnější.

 • Všechny funkce tabletu Tab A 10.1 2016 jsou k dispozici i při zapnutém pouzdře. Toto všestranné a ochranné pouzdro má odnímatelnou klávesnici, se kterou můžete bez problémů měnit mezi prací a hrou, kde používáte svůj tablet.

 • Tiamu je registrovaná značka. Pouze prodejce autorizovaný Tiamu může prodávat pod Tiamu. Tiamu pracuje na tom, aby každému zákazníkovi nabídl ty nejlepší produkty a nejlepší služby. Barva: červené zlato
  Velikost: Velikost: 26,5 × 17,8 × 1,5 cm.
  Materiál: umělá hmota
  Obsah balení:
  1 * kryt klávesnice
  1 * klávesnice
  1× nabíjecí USB kabel.
  1× anglická příručka (český jazyk nelze zaručit).
  Pouze výše uvedený obsah balíčku, jiné výrobky nejsou součástí dodávky.
  Upozornění: Kvůli světelnému záření a obrazovkám se může barva na fotografiích mírně lišit od skutečného výrobku. Povolená chyba měření je +/- 1-3 cm.

  Tiamu klávesnice pro Galaxy Tab A 10.1 St?nder kryt s magnetickou odnímatelnou bezdrátová klávesnice kompatibilní s tabletem A růžové zlato B07Z5MF1NZ

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze