TOPACE Panzerglas Schutzfolie für Xiaomi Mi 9 Lite Ultra Dünn HD Transparenz Schutzfolie Anti-Öl Anti-Kratzer und Blasenfrei Gehärtetes Glas Displayschutz für Xiaomi Mi 9 LiteTransparent B07VBCR3MJ

Kód výrobku: B07VBCR3MJ
Dostupnost: Na skladě
Kč397,26 Kč1 591,10
Cena bez DPH: Kč397,26

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • ➤ Pro Xiaomi Mi A3 Pro]: Přesné otvory s křivkami, které se perfektně hodí na Xiaomi Mi A3 Pro. (Nejnovější verze)

 • ➤ [Vysoká průhlednost a vysoká rozlišení]: Mějte přehled o vysokém rozlišení díky vysoké propustnosti čistého skla a oleofobní vrstvě povrchu, vytvoříte opravdovou vizuální screening.

 • ➤ [Snadná instalace]: transparentnost a vysoká citlivost, jakož i perfektní přilnavost, automatická adsorpce, chrání původní kvalitu a pečuje o originální pocit dotyku. Snadná aplikace bez vzduchových bublin.

 • ➤ [Ochrana proti poškrábání]: 9H tvrdost, extrémně vysoká tvrdost, ochranná ochranná mřížka, která účinně absorbuje nárazu v průmyslovém prostředí, chrání efektivně váš mobilní telefon před poškrábáním, díky klíčům, nožům a jiným ostrým předmětem.

 • ➤ [Záruka: Naše ochranná fólie na displej Xiaomi Mi A3 Pro je kompatibilní se všemi ochrannými pouzdry. Pokud nejste s produktem spokojeni, dostanete od nás bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz.

 • Ochrana z tvrzeného skla pro Xiaomi Mi A3 Pro využívá zcela novou tepelnou technologii ohýbání pro perfektní přilnavost na všech stranách.

  Specializované teplotní metody tvrdily sklo, aby se při rázu namotávalo výhradně v pavoukovém vzoru, což zvyšuje bezpečnost.

  Perfektně drží na Xiaomi Mi A3 Pro.  [Zákaznický servis]: obraťte se na nás v případě dotazů a návrhů. Uděláme vše pro to, abychom Vám mohli nabídnout vynikající zákaznický servis.  Pokud si přejete získat přehled o celé naší nabídce produktů Xiaomi Mi A3 Pro, zadejte jednoduše do vyhledávače „TopACE Xiaomi Mi A3 Pro“.

  TOPACE Panzerglas Schutzfolie für Xiaomi Mi 9 Lite Ultra Dünn HD Transparenz Schutzfolie Anti-Öl Anti-Kratzer und Blasenfrei Gehärtetes Glas Displayschutz für Xiaomi Mi 9 LiteTransparent B07VBCR3MJ

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze