Yun My Girl Digitální klávesnice numerická klávesnice pro bezdrátová Notebook pro konektor pro finanční účetní v kanceláři externí Mini klávesnice s nabíjení bez mechaniky B07KTD2W73

Kód výrobku: B07KTD2W73
Dostupnost: Na skladě
Kč572,74 Kč1 785,81
Cena bez DPH: Kč572,74

Množství

 

  • ✓ Aktualizované klávesnice verze: (2 styl) v porovnání s běžnými klávesnice má vás Numlock, zadní tlačítek, zadávání tlačítek, na tlačítko atd., má také zkrácení, kolem kalkulačka přímo otevřít pro malé laptopy.

  • ✓ Žádný klávesnice kabel: velmi Pokročilá 2,4 GHz bezdrátová technologie, Plug & Play, žádný ovladač, stabilní přenos signálu, téměř žádná ztráta offset nebo, maximální dosah činí 10 metrů.

  • ✓ Úspora energie: Lithiová baterie automaticky přepne do režimu spánku, šetří energii, prodlužuje životnost baterie a vyjadřuje na libovolnou tlačítko, aby klávesnice opět k aktivaci.

  • ✓ Snadná obsluha: Vestavěný USB přijímač, místem, žádné starosti, žádné ztráty; protiskluzová rohož a ergonomické sklon pro optimální pohodlí; pokud napájení der Tastatur nachlässt, je inkoustová kazeta dochází.

  • ✓ kompatibilní s operační systém Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista/7/10, Linux 2.4 nebo vyšší, který numerické tlačítkové pole není zcela s Mac systémem (fungovat nejsou funkční klávesy a Numerischen tlačítka fungují řádně.)).

  • Yun My Girl Digitální klávesnice numerická klávesnice pro bezdrátová Notebook pro konektor pro finanční účetní v kanceláři externí Mini klávesnice s nabíjení bez mechaniky B07KTD2W73

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze